[Ogłoszenie] 60-lecie Fabryki Samochodów Osobowych

Wszystko co związane z motoryzacją
Awatar użytkownika
KECZO
Posty: 270
Rejestracja: 11 lip 2008, 9:21

[Ogłoszenie] 60-lecie Fabryki Samochodów Osobowych

Post autor: KECZO » 01 lis 2011, 20:29

Za pozwoleniem admina chciałbym przekazać to ogłoszenie:

Z inicjatywy Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO oraz przy udziale Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB w dniu 6.11.2011 odbędzie się spotkanie z okazji 60-lecia rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów Osobowych.

Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja by obejrzeć wiele zabytkowych samochodów FSO oraz prototypów i spotkać ludzi którzy przez 60 lat współtworzyli polską motoryzację- konstruktorów, kierowców rajdowych i pracowników, oraz okazja by prawdopodobnie pożegnać zakład. Prawdopodobnie będzie to też ostateczne pożegnanie Fabryki i jej upamiętnienie.

Plan imprezy:

12:00 - otwarcie wystawy z okazji 60-lecia FSO w Muzeum Techniki mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (parking pod pałacem jest płatny)

13:00 - około tej godziny planowany jest wyjazd do FSO, na parking pod bramę główną. Nie przewidujemy żadnej zorganizowanej kolumny. Odbędzie się swobodny przejazd uczestników, ale za to jedną, ustaloną trasą:

Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, przed wjazdem na Most Poniatowskiego zjazd na Wybrzeże Kościuszkowskiego w kierunku na Gdańsk, Wybrzeże Gdańskie, wjazd na Most Grota-Roweckiego, zjazd na Jagiellońską, przejazd na parking pod FSO

14:00 - oficjalne uczczenie pierwszego wyprodukowanego w FSO auta

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Marka samochodu nieistotna.

Z kolei w ramach akcji "Ratujmy FSO" proponujemy aby wszyscy biorący udział w zlocie przyozdobili swoje dowolnej marki samochody biało-czerwonymi chorągiewkami lub wstążkami oraz w miarę możliwości napisami okolicznościowymi.

Proponujemy też naniesienie na samochody poniższego banneru:
[center]Obrazek[/center]

ODPOWIEDZ