Remont C-328

Wszystko o naszych Ursusach
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Remont C-328

Post autor: Deleted_User »

Powoli przymierzam się do remontu mojego c-328. I mam kilka pytań:
1. ile taki remont może kosztować(do wymiany pompa wodna, chłodnica i instalacja, poza tym lekka poprawa układu jezdnego, regeneracja prądnicy no i odmalowanie)
2. ciągnik ma usuniętą całą sprężarkę, czy opłaca się zakładać nową???
3. z tyłu światła mają szkiełko czerwone i białe, są z deka potłuczone, czy to są oryginalne czy zakładane później światła????(zależy mi by było jak najwięcej oryginalnych części, teraz niemal wszystko jest z oryginału)


Jeśli ktoś mógłby podrzucić skan instrukcji to byłbym baaaardzo wdzięczny:)
Awatar użytkownika
Wiesiek
Posty: 804
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:14

RE: Remont C-328

Post autor: Wiesiek »

Jezeli mogę ci w czyms pomóc to tylko radą z pewnoscia do remontu bedzie zawieszenie przedniej osi i cały układ skręcania aby zlikwidowac luzy trochę to kosztuje ale jest niezbędne przy przeglądach technicznych pompa i chłodnica podejdzie od 30tki chcesz regenerowac pradnicę?jezeli ma byc oryginał na eksponat to tak jezeli nie lepiej włoz alternator pradnicy brakuje mocy ciągłe problemy z aku jezeli bedziesz miał jakies skany z instrukji to podeslij howd@wp.eu ja mam C325 ale to prawie to samo.Acha czesci pewniak Składnica Maszyn TYCZYN k. Rzeszowa.Wszystko co chcesz i remonty tez. Powodzenia!!
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Remont C-328

Post autor: Deleted_User »

No racja, z przodkiem najwięcej roboty będzie. Wiesiek dzięki za namiar ale ja z drugiej strony Polski, północne Mazowsze;) Ciągnik do pola, ale jednak wole zostać przy prądnicy, gadałem z jednym kolesiem który się zajmuje, drobnostka za 20zeta będzie gotowa;)

Instrukcji póki co nie mam, może ktoś ma???
ODPOWIEDZ