Kalendarze

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12258
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Kalendarze

Post autor: Ursus »

Czy ktoś z Was widział w Polsce w sklepach jakieś kalendarze ze starymi maszynami rolniczymi ?? Obojętnie jakie rodzaje?? Bo ja nigdy. Tak się zastanawiałem, że jeszcze chyba nikt prócz Jacka nie wpadł na pomysł, żeby takie wykonać. U mnie kalendarz Skansenowo-Klubowy 2007 wisi w honorowym miejscu w pokoju. Jeszcze trochę i będą kalendarze na 2008 w zmienionej formie - 12 kart + okładka. Na każdy miesiąc będzie przypadała inna karta, z innym zdjęciem ciągnika lub maszyny - oczywiście starej.

Warto też wspomnieć i tutaj, że można sobie taką jedną kartkę zarezerwować. Oto numer do Jacka - 600-073-538.

Jacek a może taki kalendarz byś zrobił??
KLIK - Tylko dla dorosłych ;)

Jakby tak dać do fotek ciągniki z Klubu i oczywiście modelki Polki to byłby hit :D
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Kalendarze

Post autor: Jacek ze Skansena »

Cały czs o tym myśle tylko jest jeden problem. To moim zdaniem musi dorosnąć. Jak widzicie rozwijamy się. Jak wypali w tym roku kalendarz na 12 to w przyszłym roku dodamy nasze dziewczyny ale ubrane. Dziewczyny kolekcjonerów. Jak one będą ubrane to już od nich samych zależeć będzie. W tym roku próba obejmuje 12 kartek.. Jak narazie nie ma aż tylu chętnych aby to produkować seryjnie. Może to zmienimy zamieszczajac kalendarz w inteernecie . Narazie jest 8 chętnych do kalendarza(kazdy po stronie)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12258
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Kalendarze

Post autor: Ursus »

Ja jestem chętny do zakupu kalendarza - nawet ze 2-3 sztuki bym wziął. Pewnie inni Retrotraktorzyści też by kupili chociaż po sztuce.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1695
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: Kalendarze

Post autor: Ursus c-325 »

No ja się deklaruję oczywiście na kalendarzyk. Niestety nie mam żadnego zabytkowego ciągnika, żeby fotkę dawać (ewentualnie bardzo ładny egzemplarz Ursusa C-360 :lol: ).
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Kalendarze

Post autor: Marcin125p »

Ja też z chęcią kupię kalendarz 1 sztukę. Pisałem do Jacka o tym na PW w zeszłym tygodniu :D
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Kalendarze

Post autor: rafal »

Witam, trochę mnie tu nie było. Jak widzę rodzi się potrzeba mini sklepiku na RT z gadżetami. Myslimy o tym. Kalendarze mogą być na pewno dla każdego fana retro traktorów miłym prezentem. A zainteresowanie rośnie.
Za rok w kolejnym wydaniu jestem za kalendarzem z dziewczynami na traktorach- pomysł pierwsza klasa. :)
ODPOWIEDZ