Pytanie,
otwory w obudowie tylnego mostu, którymi wychodzą pręty, cięgła do ręcznego i blokady, u Ciebie są dwa okrągłe (z prawej) jeden z lewej, ale małe.
U mnie mam po jednym okrągłym, ale większe , były tez kwadratowe, czy prostokątne....
Jest tu jakaś zasadność rocznikowa itp?