Ursus C-4011 1966r.

Tutaj relacjonujemy tylko przebieg prac restauracyjnych naszych ciągników i maszyn, a wszelkie porady itd. opisujemy w dziale Porady i wskazówki
RRC
Posty: 643
Rejestracja: 01 paź 2010, 15:59

Re: Ursus C-4011 1966r.

Post autor: RRC »

Dajesz, dajesz ;)


Pytanie,
otwory w obudowie tylnego mostu, którymi wychodzą pręty, cięgła do ręcznego i blokady, u Ciebie są dwa okrągłe (z prawej) jeden z lewej, ale małe.
U mnie mam po jednym okrągłym, ale większe , były tez kwadratowe, czy prostokątne....
Jest tu jakaś zasadność rocznikowa itp?
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1768
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

Re: Ursus C-4011 1966r.

Post autor: Ursus c-325 »

Coś w tym pewnie jest, że w różnych latach produkcji tej rodziny ciągników wystąpiły różnice w tych otworach. Niemniej tutaj obudowa jest jak wcześniej było wspomniane po wymianie na nową z lat 80tych.
szubinska
Posty: 714
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:47

Re: Ursus C-4011 1966r.

Post autor: szubinska »

Blok silnika miał pozrywane gwinty na złożeniach z przodu i z tyłu ?
ODPOWIEDZ