Ciągniczek KUBOTA L2201DT

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
Janusz Kowalik
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:41

Ciągniczek KUBOTA L2201DT

Post autor: Janusz Kowalik »

Może znajdę "bratnią" duszę która również ma ten model będzie nam raźniej i podzielimy się swoimi uwagami, radami.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12224
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Ciągniczek KUBOTA L2201DT

Post autor: Ursus »

Jaki to rocznik?
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Janusz Kowalik
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:41

RE: Ciągniczek KUBOTA L2201DT

Post autor: Janusz Kowalik »

Trudno jest mi określić ale z materiałów które przeczytałem wychodzi mi na okolice 2000 roku a zwolnicy jeszcze nie rozebrałem, narazie jestem na etapie pisania do przedstawicieli kuboty na całym globie o podanie rozmiarów łożysk i uszczelniaczy. A co do Maxland to znam gościa, w końcu mieszkam 100 km od niego.
Pozdrawiam wszystkich którzy tu zaglądają
piotrbpm
Posty: 72
Rejestracja: 19 paź 2007, 14:08

RE: Ciągniczek KUBOTA L2201DT

Post autor: piotrbpm »

Firmę o której mowa należy mijać szerokim łukiem ....
Przy zakupie Kuboty 7001D obiecano mi że jak się nie spr to mogę ją wymienić na większy ,po 5 dniach testów chciałem tak zrobić ,właściciel odrzekł że nie bardzo to mu się opłaci bo musi wieść mechanika celem spr itp i jeszcze cenę będzie obniżał ,w końcu się zezłościłem i sprzedałem na rynku wtórnym ,tyle z obietnic sprzedać klientowi i niech się martwi ....
Polecam Pana Piotra Wójcika jak już :)
Łożysk nie opłaca się kupić od producenta :/ lepiej jest mieć nr łożyska i kupić na allegro firmy koyo np :)
W serwisie za takie samo łożysko które wymieniłem w swoim Yanmarku zapłacił bym 60zł a tak 8zł ,bo niby serwisowe dedykowane ?? szkoda kasy i nerwów na wyzysk
ODPOWIEDZ