RE: ursus

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: ursus

Post autor: Jacek ze Skansena »

Kilka tysięcy na pewno. W zależności od kompletności i stanu wewnętrznego jeśli mogę tak powiedzieć. Około dychy
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: ursus

Post autor: cobraxx »

Możesz podać lokalizacjie lub jakieś namiary na ten ciągnik?
A warte jest tyle ile ktoś jest w stanie dać.
Awatar użytkownika
baro
Posty: 583
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:17

RE: ursus

Post autor: baro »

Chce mieć pieniądze skupować takie kochania i dawać im drugie życie !! !!
Awatar użytkownika
S 60 bombaj
Posty: 91
Rejestracja: 21 lis 2009, 20:48

RE: ursus

Post autor: S 60 bombaj »

*saycheese*Można wiedzieć gdzie ten Ursus stoi:?
Awatar użytkownika
fazer_19
Posty: 194
Rejestracja: 18 maja 2007, 23:30

RE: ursus

Post autor: fazer_19 »

Warte oko dychy? Panowie ciągnik nawet sprzedając na części to ok 20000zl się uzbiera za same poszukiwane podzespoły.... Ceny każdy zna:)
Awatar użytkownika
Wiesiek
Posty: 804
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:14

RE: ursus

Post autor: Wiesiek »

Widzę, że gorączka złota Was opanowała! Widać właśnie podejście do sprawy: wyrwać od właściciela za grosze, rozebrać na części i sprzedawać po 1000PLN za kawałek blachy! Albo szybko ogłosić w szwajcarkich lub austriackich anonsach....
Brawo panowie! Ja sobie zadaję pytanie jak w słynnej piosence: " co ja tutaj robie?"
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12224
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: ursus

Post autor: Ursus »

Podbijajcie dalej :) Pewnie tam będzie wieki stał zamiast cieszyć oko i ucho na zlotach :)
Wiesiek napisał/a:
Widzę, że gorączka złota Was opanowała! Widać właśnie podejście do sprawy: wyrwać od właściciela za grosze, rozebrać na części i sprzedawać po 1000PLN za kawałek blachy! Albo szybko ogłosić w szwajcarkich lub austriackich anonsach....
Brawo panowie! Ja sobie zadaję pytanie jak w słynnej piosence: " co ja tutaj robie?"
Trafniej tego się ująć nie da
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
marek
Posty: 1559
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:06

RE: ursus

Post autor: marek »

Nie wiem czy mi uwierzycie ale ja jakieś 10 lat temu nie mając zielonego pojęcia ile to jest na prawdę warte sprzedałem taki sam ciągnik za 500 słownie pięćset złotych. Sądziłem ze sprzedałem dobrze ,bo wziąłem jak za 5 ton złomu.Facet przyjeżdżał co dwa dni i zawracał mi d...pę żebym sprzedał.To w końcu dla świętego spokoju sprzedałem.Podobno kupił go do przeróbki na esa i wyciągania drzewa z lasu.Nigdy przedtem nie interesowałem się starociami i był to dla mnie tylko złom.Szlak mnie trafia jak czytam ile to było warte i w ogóle co to było.Ciągnik ten ,,poszedł" gdzieś za Skierniewice.Jeżeli na tym forum jest ,,gościu" co kupił ode mnie ten ciągnik w miejscowości Koszajec to serdecznie pozdrawiam.Niech zamieści fotki jak ciągnik teraz wygląda.Cóż panowie ,,ślepy w karty nie gra" a niewiedza kosztuje!!*bye*
Choć nie jet to nam na rękę to myślę że dzięki ,między innymi takim forom ludzie nie dadzą się nabijać w butelkę tak jak ja.
ODPOWIEDZ