rs 09

Czyli RS i inne
piecia12
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2012, 14:18

rs 09

Post autor: piecia12 »

witam posiadam od jakiegoś czasu rs-a 09 no i mam maly problem jak był na chodzie to wchodził na wysokie obroty musiałem przygaszać silnik żeby je zniwelować no i stało sie pewnego dnia ukrecił mi sie wał niby na końcówce gdyż krece korbą to ruch tłoków jest ok ale jest spory luz na wale mogłby mi ktoś powiedzieć jakie to bedą koszta naprawy co musze kupić itd
Awatar użytkownika
GMalec
Posty: 381
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:13

RE: rs 09

Post autor: GMalec »

witam a wiec tak taki remat mało nie kosztuje bo trzeba nowy wał i panewki wał to koszt 350-400zł panewki sa nowe mozna kupic w thu.pl cena około 500 zł jedna sztuka chyba ze znajdziesz u kogos taniej nastepnie osiowanie bloku bo jezeli nie wyosiujesz to powturzy sie urwanie wału taki wał mam juz gotowy po szlifie i worek panewek nówki bo mam rsa ale z silnikiem 4 ncylindrowym i mam tez 2 silniki oryginalne 2 cylindrowe i czesci
piecia12
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2012, 14:18

RE: rs 09

Post autor: piecia12 »

aha no dzieki za informacje a ile by mnie taki silnik kosztował tak mniej wiecej od pana
Awatar użytkownika
GMalec
Posty: 381
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:13

RE: rs 09

Post autor: GMalec »

hm musze pomyslec a z kad ty jestes? a masz jakies czesci lub maszyny do rsa
piecia12
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2012, 14:18

RE: rs 09

Post autor: piecia12 »

Ja jestem z okolic gorzowa lubuskie ja mam tura i lyzke do rs-a byly wlasciciel mial jeszcze widly i lekki plug ale niewiem czy na zlom tego nie oddal czasem ja na wiosne bede staral sie silnik wstawic i elektryke zrobic bo jest zaniedbany troche ten rs
ODPOWIEDZ