silnik 1HC102

Wszystko o stacjonarnych silnikach rolniczych
toldi
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2012, 11:01

silnik 1HC102

Post autor: toldi »

Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie tego silnika- jaka jest jego realna wartość rynkowa?
Chodzi mi o to, że leży taki u mnie na złomowcu, prawdopodobnie sprawny, z rozrusznikiem i nie wiem czy jest sens go brać, trochę waży więc cena będzie wprost proporcjonalna do wagi ;)
No i drugie pytanie- czy te silniki się sprzedają? Ceny z alledrogo znam i są mocno rozbieżne a nie chciałbym dołożyć do "interesu" ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
baro
Posty: 583
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:17

RE: silnik 1HC102

Post autor: baro »

Jak chcesz go kupić na handel to może to być średnio opłacalne, zależy ile ci powiedzą za niego, cena rynkowa to najczęściej ta z allegro, ale na wsiach jak to na wsiach jak jest klient i daje 1500 to sprzedajesz a jak nikt niechce kupić i leży i leży to czasem ktoś odda nawet za 200zl bo mu lezy... A bywają przypadki ze kupisz za flache ale chyba te czasy już minęły....
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: silnik 1HC102

Post autor: Jacek ze Skansena »

Baro to bardzo dobrze ujął. W chwili obecnej jeśli mogę podpowiedzieć to wszystko"stoi"
toldi
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2012, 11:01

RE: silnik 1HC102

Post autor: toldi »

Tak właśnie myślałem, że jest zastój. Na codzień naprawiam motocykle i mam podobnie o tej porze roku. Z jednej strony nie uśmiecha mi się kupić "mebel" ale z drugiej szkoda, żeby poszedł do huty...osiołkowi w żłoby dano... ;)
Wicher
Posty: 2080
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: silnik 1HC102

Post autor: Wicher »

Toldi, witam serdecznie!
Też jestem z zawodu mechanikiem motocyklowym i też mam zastój teraz, ale lekki ;)
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
ODPOWIEDZ