c4011

Ogłoszenia kupna
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

c4011

Post autor: szybki »

witam koledzy poszukuje od jakiegos czasu ursusa c 4011 w orginale do remontu oczzyywiscie za rozsądną cene czy ktos moze wie gdzie szukac bardzo mi zalerzy :?
Jankes URSUS
Posty: 141
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:40

RE: c4011

Post autor: Jankes URSUS »

Witam. Mam 4011 na sprzedaż, ale do końca nie jest oryginał. Poprzedni właścicel trochę ją zmodernizował. Maska od 360, kolumna kierownicza i tablica przyrządów, zbiornik, hamulec ręczny też. Reszta już raczej oryginał. Miękki przód, stare filtry oleju itp. Jak coś pisać na PW.
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: c4011

Post autor: szybki »

szukam orginału a jaka jest cena tego mi chodzi o odrestaurowanie klasyka:?:?
Jankes URSUS
Posty: 141
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:40

RE: c4011

Post autor: Jankes URSUS »

Nie jest dużo przerobiony, można spokojnie wrócić do oryginału. Ja chciałbym 6tyś, ale zawsze można trochę ponegocjować cenę. Jakieś dwa miesiące temu miał zrobione kompletnie głowice, kilka dni temu zregenerwowałęm kolumne kierowniczą także można ja sprzedać i poszukać oryginalnej, tuleje wraz z tłokami, pierścieniami i sworzniami miał zmienione jakieś 4 lata temu, ale pracuje praktycznie tylko w okresie od wiosny do zimy na malutkim gospodarstwie więc nie są za wiele zużyte, 3 lata temu wymienione obydwie tarcze sprzęgłowe, predzej silnik zadusi niż sprzęgło się slizgnie.



Ogólnie ciągnik w stanie dobrym, ale jeśli chcesz go odrestaurować na piękny oryginał to i tak będziesz musiał w niego włożyć dużo pracy.
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: c4011

Post autor: szybki »

jeszcze poszukam ale bede miał ten twuj trktor na uwadze chce c4011 tylko dla tego ze mam troche sentyment mój dziadek taki miał ale po jego smierci zoztał sprzedany potem zmarł tata a teraz wuj a tylko oni wiedzieli komu sprzedali naszą 40che a ja teraz szukam i szukam tylko po to by dac jakiejs nowe życie za póżno zaczołem szukac inaczej moze udało by mi sie odnalesc tą którą miał mój dziadek zawsze myslałem ze jeszcze nie czas ze jeszcze kupie a teraz bardzo trudno o orginał a jak ktos ma to chce jak za nowy a ja i tak bede musiał odnowić dla siebie po prostu tak mi sie marzy a juz tu na forum widziałem jedną taką wyremontowaną cudo jak kupie to poszukam kontaktu z włascicielem tej wyremontowanej moze pomoze w kwesti remontu ;)
Muran001
Posty: 321
Rejestracja: 31 gru 2011, 12:23

RE: c4011

Post autor: Muran001 »

Może nie na temat.

Kolego @szybko, masz umowy kupna-sprzedaży C-4011 Twojego dziadka?

Na umowach zawsze są podane nazwiska sprzedających i kupujących.
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: c4011

Post autor: szybki »

musze zapytac w rodzinie to oni moze cos wiedzą ale dziekuje o tym nie myslałem
Jankes URSUS
Posty: 141
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:40

RE: c4011

Post autor: Jankes URSUS »

Życzę Ci odnalezienia tej rodzinnej 4011 i zrobienia z niej pięknego rodzynka;) jeśli się nie uda to polecam mój traktorek;)
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: c4011

Post autor: szybki »

Dowiadywałem sie troche teraz o tych umowach kupna i sprzedarzy ale nic, to było po nad 20kilka lat temu i one juz prawdo podobnie nie istnieją juz nie wiem co robic rece opadają moze prubowac sie dowiedziec w wydziale komunikacji tylko co im tam powiem:?
Jankes URSUS
Posty: 141
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:40

RE: c4011

Post autor: Jankes URSUS »

Można spróbować, ale zależy na jaką osobe się trafi. Zazwyczaj nie chcą podawać takich informacji, ale próbe zawsze można podjąć.
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: c4011

Post autor: szybki »

Sprawdze zadzwonie tam jutro i sie dowiem moze akurat ,wiem tylko ze został sprzedany do mazowieckiego i ze do sadownictwa to moze jeszcze dycha, mam nadzieje ale narazie sie nie poddaje bede szukał a jak nie znajde to kupie taki sam
Bocianek
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2007, 20:09

RE: c4011

Post autor: Bocianek »

Jankes PW dotarło?Chciałem namiary na tą 40-tkę i na Ciebie :)
ODPOWIEDZ