C4011

Porady i wskazówki remontowe, adresy sklepów, itp.
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

C4011

Post autor: szybki »

Witam koledzy mam pytanie od jakiegos czasu poszukiwałem do kupienia traktora c 4011 i znalazłem, tylko mam z nim mały a moze i nie mały problem w latach 70 ktos przez pomyłke w wydziale komunikaci lub stary własciciel przy kupnie traktora od kołka rolniczego pomylił numer nadwozia z numerem silnika i teraz w wydziale komunikaci maja numer silnika jako numer ramy a ja jak go teraz kupie w takim stanie numerycznym to nie bede mugł zrejestrowac czy moze ktos miał podobne doswiadczenie i wie jak towyprostowac prosze o w miare szybką pomoc inaczej facet sprzeda bez dokumentów i zas nie uda uratowac tej 4011 z roku 67
bossmann
Posty: 2139
Rejestracja: 22 paź 2011, 17:59

RE: Brak Tematu

Post autor: bossmann »

No to chyba w przegladzie mozna to zweryfikowac ze typ traktora to nie nr silnika.... w ostatecznosci rzevzoznawca to zrobi.niby niepowinno byc problemu, ale to tylko nam sie tak wydaje a w wk moze byc to problem nie do ogarniecia
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: Brak Tematu

Post autor: szybki »

Juz na szczescie sie wszystko wyjasniło naczelnik wydziału komunikacij znalazł w dokumentach adnotacie o sprostowaniu pomyłki tak ze juz jutro jestem po traktor i zaczynam renowacje fotki odrazu oczywiscie wrzuce na strone dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
C360-3P
Posty: 218
Rejestracja: 03 lut 2008, 11:37

RE: Brak Tematu

Post autor: C360-3P »

Pomyłki się zdarzają.Mnie zdarzyło się kupić samochód z pomylonymi numerami.I odczyt numerów przez diagnoste na okręgowej stacji kontroli pojazdów i z tym świstkiem do komunikacyjnego.Nic wielkiego
Awatar użytkownika
damber
Posty: 2568
Rejestracja: 29 lis 2009, 19:18
Kontakt:

RE: Brak Tematu

Post autor: damber »

Czyli jednak dorwałeś swoją wymarzoną 40'ke :) Gratuluję!
Facebook. old URSUS tractor
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: C4011

Post autor: szybki »

Dziek dzieki juz dzis zakupiłem tylko musze jeszce przetransportowac do mnie pod Siemiatycze i jak przyjade do domu to od razu sie zabieram za robote mam juz zdiecia tylko musze sie przyznac ze nie umiem ich wzucic na strone nigdy tego nie robiłem
Awatar użytkownika
Fragokov
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2013, 12:18

RE: C4011

Post autor: Fragokov »

Gdzie kupiłeś tą 4011 ?
szybki
Posty: 325
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: C4011

Post autor: szybki »

Witam kupiłem ja miedzy korszami a ketrzynem to do mnie do siemiatycz około 300 kilometrów szukałem dosc długo ale mysle ze było warto.
ODPOWIEDZ