RE: pierścienie ursus 25

Wszystko o naszych Ursusach
Awatar użytkownika
Wiesiek
Posty: 804
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:14

RE: pierścienie ursus 25

Post autor: Wiesiek »

no ładnie sobie narobiłes!musiałes cos sknocic.mam takie pierscienie ale tylko chromoniklowe.prawidłowo powinno byc 2 szt.chromnikla i 2 szt.zeliwnych i 2 szt olejowych.gdzie kuples tuleje i tłoki?mam tez ursuska C325 i remontuje go na 100%oryginał. posiadam w tym pewne doświadczenie i sporo czesci bardzo chętnie porozmawiam wymienie sie doswiadczeniem email
[mail]howd@wp.pl[/mail]
uwaga pracuje za granicą i niezbyt czesto otwieram te skrzynke
Wszystkich chetnych do wymiany pogladów na temat URSUS C325 zapraszam.Moze ktos mi powie na czym polega dwustopniowy system smarowania silnika c325 bo c330 ma jednostopniowy.potrzebuje schemat obiegu smarowania.powymianie pompy olejowej w silniku pompa troche" jęczy"mimo,że
cisnienie ustawilem na 4.5atm.Filtr olejowy tzw, bączek posiada taki wkręt ze sprezyną i srutem czy tutaj regulujemy tez cisnienie???
ktos sie oferowal ze ma instrukcje obsługi bądz katalog czesci prosze chetnie odkupie albo zaplace za kopie
[mail]howd@wp.pl[/mail]
ten ursusek to moje hobby.
W Belgi jest kolekcjoner traktorów i za Ursuska C325 niezbyt dobrym stanie krzyczy 20tys.euro!
kupie tez chetnie obudowy lampy do przodu takie "półjajka" nie takie jak ma teraz 30tka
i jeszcze jedno bo zapomniałem:
potrzebuje koniecznie!!! tłumik ogrodniczy do ursuska C325
Za duzo sie rozpisałem czessc czekam na odpowiedzi
Wiesiek
ODPOWIEDZ