Wyciek oleju z bagnetu

Tutaj relacjonujemy tylko przebieg prac restauracyjnych naszych ciągników i maszyn, a wszelkie porady itd. opisujemy w dziale Porady i wskazówki
Awatar użytkownika
s15
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2011, 15:12

Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: s15 »

Witam posiadam s15 od 2 miechów i mam pewien problem z nim pali o 1 wszystko oki ale zauważyłem ze tam gdzie mam bagnet oleju to leci olej tak jakby go wypluwało ale minimalnie ale najbardziej mnie nie pokoi wyciek nie wiem jak to się nazywa tam gdzie gaz przy silniku jest tam taki bolec zabezpieczony segerkiem posiadacze s15 będą wiedzie o co mi chodzi bo ja nie wiem jak się to nazywa z góry dzięki za odp
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

RE: Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: hubert »

Taki urok :D Mam podobnie tam przy tym bolcu zapaćkałem silikonem i w miarę się trzyma, bagnet za to wali jak powalony :D Ja bym się nie przejmował, tylko jeździł co jakiś czas zerkał ile jest oleju i ew. dolewał.
Awatar użytkownika
s15
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2011, 15:12

RE: Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: s15 »

Też myślę silikonem zapaćkać chciałem go pomalować silnik ale nie ma sensu bo olej leci chyba ze silikon zatamuje go a który rocznik masz silnika ???
vauxhall
Posty: 407
Rejestracja: 05 cze 2008, 22:07

RE: Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: vauxhall »

Witam
Macie moze do takiego(s-15, s-231)czesci?
-zbiornik paliwa
-kolektor ssacy z filtrem
-wydech
-ewent.oryginalny 2-kolowy wozek
-korbe
-pokrywe,dekiel klawiatury
-rurte-oslone na wal korbowy-(wewnatrz tej oslony kreci sie wal,)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

RE: Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: hubert »

'73 :)
Awatar użytkownika
s15
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2011, 15:12

RE: Wyciek oleju z bagnetu

Post autor: s15 »

Nic z tych maszyn nie posiadam ale wsk kiedyś miałem ..Byłem ostatnio u mechanika i stwierdził że ma przedmuchy to niby teraz remont czeka czy jak ??? a czy może to być od dużego stanu oleju ???? :?:?
ODPOWIEDZ