Witam
Kolega został posiadaczem snopowiązałki niemieckiej firmy FAHR.
Poszukuję wszelkich informacji, zdjęć lub filmików na temat tej maszyny.
Być może jest to jakiś unikat
Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Poniżej zamieszczam zdjęcia maszyny
Witam.
Mam możliwość nabycia takiej maszyny i również szukałem informacji na jej temat ale widzę że nie ma odpowiedzi na twoje pytania. Może uzyskałeś jakieś wiadomości z innych źródeł to podziel się.
Pozdrawiam.
Witam.
Już jestem posiadaczem takiej maszyny. Czy na twojej jest podany rok produkcji bo ja na swojej nie mogę znaleźć.
Pozdrawiam.
Witam.
Minęło kilka miesięcy od ostatniego wpisu. Może masz jakieś nowinki na temat snopowiązałki, jeśli tak to podziel się nimi na forum.
Na jaki kolor masz zamiar pomalować wiązałkę.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.
pamiętam że jak byłem mały to w domu była taka snopowiązałka, była żółta, zawsze się psuła a raczej wiązała 1 na 10 snopków, pamiętam to odpinanie metalowych kół transportowych , przekładanie dyszla i opuszczanie kół roboczych korbą wyciąganą ze schowka, niestety w latach 90 poszła na złom i została tylko korbka:)