No właśnie panie Jacku, to są lampy od milicyjnych motorów typu MZ Trophy lub Jaskółka. Przyjrzałem się tym motorom dobrze, i wyszło coś takiego:
MZ Trophy-wersja milicyjna. facet ma za 6900 w Radomiu do sprzedania. Jakby co to te światła co są niebieskie, to były też z białymi kloszami, i to są te światła o których mowa.
Nie miała osłon jak Trophy, w silniku były jakieś tam różnice i jeszcze inne szczegóły. Ta ze zdjecia jest "stuningowana".
Oryginalna była chyba w filmie St. Barei pt. "Nie lubie poniedziałków"
No, w tym filmie była jaskóła bo to był film z 1970, i zanim się przestawili na trophy'y i zanim wprowadzili w ich miejsce odpowiednie jej ilości, jeszcze długo jeździły. Jeszcze w "Przygodach psa cywila" chyba czasami widać jaskółkę, raz z koszem a raz solo.
~Bolszewik, licytacja doszła do końca i nie ma nic w linku.
PS- jak już wiadomo że to są lampy nie od c25, to proponuje zamknąć temat.