filmy

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
ZIDAN
Posty: 229
Rejestracja: 21 wrz 2008, 20:08

filmy

Post autor: ZIDAN »

Serfując po rożnych stronach na myśl wpadł mi pomysł jak by tak na stronie kiedy się wejdzie był jakiś ciekawy filmik mający temat do danej okazji .Przykładowo jutro jest pierwszy maja kiedy by się weszło centralnie na stronce byłby jakiś krótki film o ursusie c-45 czy coś w tym rodzaju albo jak są jakieś zloty i tym podobne okazje krótka relacja w formie wizualnej mająca na celu w skrócie pokazać co się działo . Wiem że jest na forum dział filmiki z internetu ale chodzi mi o to żeby to związane głównie z RT o zlotach
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12224
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: filmy

Post autor: Ursus »

A kto byłby chętny robić takie filmiki? Ja mam za mało czasu na takie innowacje. Ale nie zmienia to faktu, że jestem otwarty na propozycje.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
ZIDAN
Posty: 229
Rejestracja: 21 wrz 2008, 20:08

RE: filmy

Post autor: ZIDAN »

No ja też nie potrafie takich rzeczy ale pomysł zły nie jest i dość odnowił by stronkę
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 625
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

RE: filmy

Post autor: klusek-rolnik »

Zależy w jakim programie... może ja bym się podjął...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: filmy

Post autor: Jacek ze Skansena »

Dajcie sobie spokój z tymi filmikami. I tak jest tu wszystkiego full. Myślę teraz tylko niech każdy się trochu zaangażuje od siebie to będzie się działo tyle, że nie dacie rady przeczytać.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12224
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: filmy

Post autor: Ursus »

Myślę, że Jacek dobrze to podsumował. Ja proponuje tak - jak ktoś ma chęci i ochotę to niech taki filmik zrobi i wrzuci po prostu na youtube umieszczając np. w filmiku adres do naszej stronki :) To będzie dobra reklama naszej strony a przy okazji fajnie będzie pooglądać :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ