Moje nabytki.

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
Adasiek123
Posty: 437
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:13

RE: Moje nabytki.

Post autor: Adasiek123 »

Ja proponuję używki,mozna trafić naprawdę dobre,nie sparciałe.Z cenami różnie-ok100 zł za dwie to b.dobra cena.A co ze starymi?Zdjąłeś je już,czemu je zmieniasz-są łyse czy pognite?Przeglądaj olx,można trafić kompletne oryginalne z felgami do C308.
tomektrak
Posty: 63
Rejestracja: 18 mar 2014, 21:39

RE: Moje nabytki.

Post autor: tomektrak »

Koledzy poszukalibyście na jakiś złomach itd tych oponek jeżeli znajdziecie to zarezerwujcie i zdjęcia jakieś (opony 6.0x16) a druga sprawa to ile zapłacę za piaskowanie liska i kół obu tak około pozdrawiam :D
Mariuszczs
Posty: 385
Rejestracja: 10 cze 2012, 9:53

RE: Moje nabytki.

Post autor: Mariuszczs »

A gdzie ty mieszkasz bo ja będę niedługo sobie piaskował min liska .
tomektrak
Posty: 63
Rejestracja: 18 mar 2014, 21:39

RE: Moje nabytki.

Post autor: tomektrak »

Pod Poznaniem wielkopolska



Panowie :D lisek w piachu potem przerabianie łożysk na typowe samochodowe nadal poszukuję kółka od liska znaczy jednego wnętrza (środkowej części) i jednego wnętrza od ursusa 308 bardzo pilne obie cześć wręcz potrzebne na już. I jeszcze pytanko czy 2 opony nowe które leżały 11 lat w suchym miejscu nie będą sparciałe i jakieś jeszcze bo są niedaleko mnie i to jeszcze tanio idealnie takie jakie chce i czy cena za 2 takie jodełki 130 nie jest wygórowana bo ja myślę ze super ! :):D
Adasiek123
Posty: 437
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:13

RE: Moje nabytki.

Post autor: Adasiek123 »

Pewnie że super,ale najpierw je oglądnij czy są zdrowe?Całe to koło od Liska wymień (z felgą) na 4.00-10 -na feldze pełnej,zresztą wymieniłbym również piasty,bez przerabiania łozysk.Wrzuć foty felg i opon tych oryg. z Liska.Opony z widocznym rozmiarem najlepiej.
tomektrak
Posty: 63
Rejestracja: 18 mar 2014, 21:39

RE: Moje nabytki.

Post autor: tomektrak »

No lisek wrócił z piaskowania teraz jeszcze kółka i piasty z czego jedną naprawić trzeba no i czekam na brakujące części pozdrawiam Tomasz :p
ODPOWIEDZ